úterý 13. června 2017

Proč nepíšu

Protože píšu o svém životě, ve kterém se poslední 2 měsíce (!!!) dějí poměrně divné věci.
Na jednu stranu se všechno jakoby urovnává, ale aby se to urovnalo, tak je nutnej velkej čurbes. Všechno to pohlcuje moji pozornost. Zkoušel jsem napsat pár článků, ale nedokázal jsem je vypointovat. Byly pořád o tom samém. Kecám v nich jako kolovrátek. Ale hlavně jsem ani v jednom nedokázal neprat špinavé prádlo.
Jsou věci, které bych prostě neměl zveřejňoval, když tenhle blog není zas tak anonymní, jak by se mohlo zdát (a já jsem to tak chtěl a chci dál). Nemůžu sem o svém životě napsat úplně vše. Důvody jsou jasné, jeden už byl zmíněn: prát špinavý prádlo na veřejnosti se nehodí a ten druhý důvod je, že nechci, abyste si o mně mysleli, že jsem dýčus. (Může toto někdo někomu vyčítat?)
Jde to všechno už mimo moji kontrolu... Je toho tolik, že už to nejde kontrolovat. Nedokážu to sám ukormidlovat, proto s tím na veřejnost nevycházím.
Třeba se jednoho rána probudím... a bude to pryč.
Každopádně psaní tohoto blogu už mi vůbec nepomáhá. Naopak.
...

Díky mé debilitě mi uteklo několik skupin Transparentu (naposled to bylo i tím, že i když jsem pořád kontroloval stránky, tak konání skupiny bylo oznámeno až pár hodin před, kdy jsem už zrovna měl napsanou směnu). To pro mou duševní situaci není dobrý. Můžu si za to ale ve většině sám.

Vyhýbám se společnosti, aby si mě nespojovala s mrzoutem. Paradoxně jsem mrzout hlavně proto, že jsem sám.
Dobře mi tak.
*facka zleva, facka zprava*


Lidi nejsou svobodné bytosti.

3 komentáře:

  1. Jestli chceš občas potěšit nějakým vřelým slovem, můžu ti něco hezkého občas napsat. Jsem sice sám jeden velký zmatek, ale jak známo člověk nejlíp poradí jiným, a ne sám sobě.

    OdpovědětVymazat
  2. Tak doufám, že tě moje grafomanství neodradí a tvůj mail mě rovnou nevyhodnotí jako spam. :-)

    OdpovědětVymazat