čtvrtek 27. dubna 2017

Navrhněte téma

Minule jsem avizoval článek na pokračování, který jsem už měl jednou napsaný, ale můj pičítač (neni překlep) nesnesl jeho úžasnolepost, tak mi ho sežral. Ale ještě se mi do něj znovu nechce.

Přesto vím, že potřebuju psát, páč potřebuju o všem komunikovat. A to jde jen touto formou, protože číst umí každej. Když načmárám nějakou mazanici, tak to nikoho zajímat nebude. A to ani nemluvím o tom, jak těžký je vyjadřovat se hudbou (což se zatím ještě učím, takže by to stálo za... fekální metaforu).

Poslední dobou se mi nedaří napsat něco kloudného, protože se zmítám mezi dysforií a stavem jefukjakvypadám.  Snažím se z toho vypsat, což mě poměrně štve, protože pak mi o volném čase nezbývá čas na nic užitečného a máme tu zase stagnaci - a tu já nechci, protože chci být v životě přece úspěšnej a plavat v milionech jako strýček Skrblík, že jo. V depresích mi pomáhají slova a ZATÍM nemůžu přejít na jinou formu "arteterapie," protože je pro mě důležité, abych se vyjadřoval naprosto konkrétně. Jenomže to, co z toho vznikne... Je prostě slovní průjem. Když to vyjde ven, nemá to tvar. Nedá se to publikovat, je to jen pro moje osobní ujasnění myšlenek. Takže ani ta komunikace nemůže probíhat. Trvá to už pár týdnů - je to učiněná běhavka! Nemám pak čas na nic kloudnýho. Lepší by byla slovní zácpa.

Když mi napíšete konkrétní téma, o čem bych měl psát (třeba do komentářů), tak se nad tím zamyslím. Napište mi, o čem byste chtěli, abych napsal článek.
A přestanu používat fekální metafory.

2 komentáře:

 1. Sedíš na kraji cyklistické stezky a koukáš před sebe. Pod tebou hučí oceán, vytrvale naráží do skály a vlasy se ti každou chvíli prožene jemný vítr s vůní moře. Do tváře se ti opírá květnové slunce.

  Co by se ti honilo hlavou? Není to ani tak moc námět na článek, ale mám rád tvoje články a nic lepšího mě nenapadlo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tý jo, něco takového jsem nečekal, zamyslím se nad tím! :)

   Vymazat